Fenomenalny występ narodowego zespołu Czech - przegrana polskiej kadry w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Fenomenalny występ narodowego zespołu Czech - przegrana polskiej kadry w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej kadry narodowej były średnio udane. Nasi piłkarze rzecz jasna byli w stanie awansować do fazy pucharowej, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłkarscy z naszego kraju zgodnie uważali, iż jest potrzebna zmiana na pozycji selekcjonera. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym przeciwnikiem była drużyna Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, żeby wygrać.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, lecz weryfikacja przyszła bardzo szybko. Już po 3 minutach spotkania drużyna narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla zawodników, jak i fanów zebranych na trybunach w Pradze było to ogromne zaskoczenie. Piłkarze czeskiej drużyny narodowej wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych piłkarzy od samego początku spotkania i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie się to zmieni. Drużyna Polski wyglądała trochę lepiej w drugiej odsłonie starcia, jednak to gracze z Czech strzelili gola numer trzy. Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie spotkania. Piłkarze polskiej drużyny zdołali zdobyć tylko jednego gola na 3 minuty przed końcem pojedynku. Należy wziąć pod uwagę fakt, że ten mecz w wykonaniu zespołu Polski był fatalny. Selekcjoner z Portugalii Santos z całą pewnością nie tak debiut w polskim zespole narodowym. W drugim starciu eliminacji polska drużyna narodowa zmierzy się z reprezentacją narodową Albanii. W tym spotkaniu drużyna narodowa Polski musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy